Brązowe plamienia po stosowaniu Teenia

Witam, Rozpoczęłam pierwsze opakowanie leku Teenia.tuż po zakończeniu miesiączki pojawiło się plamienie brązową mazią(sądzę, że to upławy z krwią)które nie ustępuje do teraz. Obecnie stosuje ten lek już od 14 dni. Dodam, że to moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne, które zażywam Czy takie plamienie jest normalne?Niestety nie ma informacji o nich na ulotce. Czy powinnam się zgłosić do ginekologa? Dodam że kazał mi się zgłosić dopiero po 1,5 miesiącu zażywania tabletek by powiedzieć jak się czuje

Szanowna Pani!

W pierwszym miesiącu zazywania tabletek antykoncepcyjnych może pojawić się plamienie,które może trwać cały cykl.O ile nie ma Pani żadnych innych objawów, to myślę że nie ma powodu do niepokoju.W następnym cyklu plamienie to powinno ustąpić.

Z poważaniem

Katarzyna Lewicka