Brązowe plamienia zamiast okresu a wyniki testów ciążowych

Witam ostatnio okres spóźniał mi się dość długo po jakimś czasie dostałam tylko brązowych plamien może z 2 razy skapnęły z 3 kropelki krwi .Wykonałam test były 2 kreseczki z tym że 1 była słabsza.Trzy dni póżniej zrobiłam test ale około 12 a nie jak poprzednio z porannego moczu ,test wyszedł negatywny .Czy jest możliwosc ze to jednak ciąża?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane wyniki z dużym prawdopodobieństwem wykluczają ciążę. W razie wątpliwości proszę powtórzyć badanie z porannej porcji moczu.