Brązowe plamienia zamiast okresu po pettingu

Witam mam problem.
Okres mam regularny co 25dn lecz ostatnio pojawił się 28 i wszystko było ok zawsze był obfity i trwał ok 5-6 dni. W tym miesiącu zamiast tego pojawiły się plamienia przypominające kolor brązowy. Od 7 dni mam straszny ból w gorze brzucha jakby okolice żołądka.

Ból jest silny i długotrwający. Uprawiałam z chłopakiem petting lecz byliśmy ostrożni. Ponad to wykonałam dziś test i okazał się być negatywny.
Co to może być? Czy jest możliwość bycia w ciąży?
Proszę o odpowiedź.

KOBIETA ponad rok temu

Witaj,

Jeżeli zachowałaś wszelkie środki ostrożności zapewniając izolację nasienia od Twoich dróg rodnych, to prawdopodobieństwo ciąży jest znikome. Zdaje się to potwierdzać również wykonany przez Ciebie test ciążowy.
Z Twojego opisu wynika, że przyczyną Twojego problemu są zaburzenia hormonalne.
Twoje dolegliwości powinny zostać jednak niezwłocznie skonsultowane ze specjalistą. Lekarz powinien zebrać szczegółowy wywiad, wykonać badanie ginekologiczne oraz zlecić diagnostykę hormonalną.
Pozdrawiam.