Brązowe plamienie po USG dopochwowym w ciąży

Witam, byłam dziś u lekarza, jestem w 6tc i po powrocie do domu zaczełam delikatnie plamić na brązowo, może to byc po USG dopochwowym? powinnam gnać jak najszybciej do szpitala czy tylko leżeć i sie uspokoić? dodam, że w styczniu tego roku miałam zabieg czyszczenia obumarłej ciąży i teraz przepisano mi Duphaston co 12h. Bardzo prosze o szybką i konkretną odpowiedź. Pozdrawiam, Ewelina

Witam. Proszę zostać w domu i stosować oszczędzający tryb życia z jak największą ilością odpoczynku. Proszę również zażywać duphaston. Jeśli krwawienie się nasili proszę skonsultować się z lekarzem.