Budzenie się w nocy z płaczem i krzykiem u 7-latki

Witam serdecznie, Moja córka ma niemal 7 lat. W maju przechodziła ospę (dosyć ciężko) . Po wyzdrowieniu zaczęla się budzić w nocy z placzem i krzykiem. Wcześniej nigdy to się nie zdarzalo. Zdarza sie to codziennie mniej więcje półtorej godziny po zaśnięciu. Rano a nawet po przebudzeniu się nic nie pamięta. Byłam u neurologa który po badaniu nie stwierdził problemów neurologicznych,. kazał obserwować i podawać magnez. W Wakacje stany te ustały ale teraz od dwóch tygodni wróciły . będę wdzięczna,k

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej mają tło psychogenne. Sugeruję konsultację z psychologiem.