Bulgotanie w żołądku po przebudzeniu

Witam. Codziennie rano po przebudzeniu zmagam sie z bulgotaniem w żołądku i jelitach, a także puszczanie gazów, co doprowadza mnie z rana do nerwicy, na którą sie lecze. Byłem leczony na nieżyt żołądka ale najwidoczniej zaburzenia sa spowodowane nerwami.W jaki sposób mogę uspokoić prace układu pokarmowego, co jeść i pić aby wrócić do formy ? Najgorzej jest z rana, zaraz po przebudzeniu , co skutkuje złym samopoczuciem. Czym "zapchać" żołądek tak aby nie wywoływał u mnie nerwów ?

nie.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza