Bulimia a wzdęcia u 19-letniej osoby

Od roku choruję na bulimię, od miesiąca mam straszny problem z bazami i wzdęciami, po kazdym jedzeniu,a. Nawet i na czczo. Rujnuje mi to zycie, zamykam się w sobie.

Witam Panią,

Życie rujnuje Pani choroba! Powinna się Pani udać do specjalisty psychologa który zajmuje się zaburzeniami odżywiania. Musi Pani pokonać chorobę, która bardzo wyniszcza organizm i ciągnie za sobą wiele komplikacji zdrowotnych. Obawiam się że sama Pani nie poradzi sobie z tym problemem więc nalezy szukac pomocy

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk