Bulimia i napady obżarstwa a zabieg powiększenia piersi

Od 2lat choruje na bulimie - napady obzarstwa. w lutym chcialam wybrac sie na operacje powiekszania piersi. czy moja choroba moze miec jakis wplyw na zabieg? czy jest wieksze ryzyko niezybudzenia sie z narkozy? czy sa jakies badania ktore powinnam wykonac dodatkowo przed operacja? np EKG? mam 23 lata.pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz..

Dzień dobry. Bulimia to poważna choroba, którą należy leczyć. Prowadzi ona do wyniszczenia organizmu. Powinna Pani jak najszybciej zgłosić się do psychoterapeuty lub innego specjalisty od zaburzeń odżywiania. Przed operacją powinna Pani także poinformować swojego lekarza o chorobie, aby mógł ocenić, czy operacja w tym przypadku będzie bezpieczna.
Pozdrawiam serdecznie.