Zaburzenia odżywiania i napady obżarstwa a narkoza

Wita. Zaburzenia odzywiania wystepuja u mnie od ponad 2 lat. zaczelo sie od odchudzania.choroba anoreksji,spadek wagi z 62do38. anokreksji na przemian z bulimi (cwiczenia, uzywanie srodkow przeczyszczajacych)wachania wagi.obecnie waze 47 kg. towarzysza mi napady obzarstwa kazdego dnia konczace sie wymiotami. w lutym chcialam udac sie na operacje z narkoza.czy istnieje wieksze ryzyko niewybudzenia sie? czy sa jakies dodatkowe badania ktore moge zrobic przed poddaniem sie narkozie?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, niestety nie napisała Pani o jaka operacje chodzi. Jest bardzo wiele czynników które na to moga wpłynąć. Przed każda operacja musi mieć Pani wykonany szereg badan które pokażą czy moze byc Pani poddana operacji. Niestety przy Pani historii zdrowia potrzebny będzie na pewno wzmożony nadzór. Pozdrawiam