Cechy przedłużonego działania estrogennego

prosze o interpretacja badania patomorfologicznego-kobieta lat 30 cytologia hormony posiew w normie endometrium polipowate w okresie proliferacji(nieregularnej) z ogniskowym rozrostem gruczołowatym prostym .Cechy przedłużonego działania estrogennego.Bardzo prosze o interpetacje bo lekarza mam dopiero 5 wrzesnia a strasznie sie martwie.

Lek. Tomasz Budlewski

a czy przyjmuje Pani leki hormonalne? w którym dniu cyklu bylo wykonane badanie i czy cykle są regularne i ile trwają? proponuje udac sie do lekarza ginekologa./