Chęć noszenia aparatu ortodontycznego na noc a strach przed popękaniem plomb

Witam serdecznie, mam jedno takie pytanie, strasznie mi się zęby krzywią i chciałam nosić aparat na zęby taki na noc specjalny ale mam plombowane przednie zęby i sie boje że mi popękają. Co w takiej sytuacji mogę zrobić?

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z ortodontą, który oceni możliwość wyprostowania zgryzu i sposób w jaki to najlepiej osiągnąć.