Chęć odstawienia 8-miesięcznego synka od piersi

Chciałabym odstawić 8 miesięcznego synka od piersi mały nie chce niestety wziąść butelki a jak już pije to co chwile wspólna. Do tej pory to zawsze zasypiał przy piersi inaczej ciężko go się usypia.

niestety to ciężki problem bo zrobił sobie taki zwyczaj zasypiania przy piersi .Proszę wpierw po karmieniu odkładać go do zasypiania do łóżeczka ,dać tetrę do przytulenia , głaskać po głowie . Będzie marudził i płakał ale nakarmiony zaśnie , potem dopiero spróbować karmić butelka odciąganym mlekiem i powoli mieszać ze sztucznym żeby zaakceptował nowy smak. Ale to wszystko i tak nie gwarantuje sukcesu.