Chęć podniesienia wagi u 51-latki

mam 51 lat 166cm 50kg jem 3-4 posilki dziennie staram sie podniesc wage od 20 lat jestem aktywna fizyczne podniesienie wagi o 0,5 kg zajmuje i ok tygodnia stres nerwy to strata ok 2kg w 5-6 godz. pomocy !!!!! dziekuje Ewa

Witam,
zalecam konsultację dietetyczną z dietetykiem, który podczas wizyty oceni Pani jadłospis i podpowie jakie popełnia Pani błędy. Zalecam spożywanie 5 posiłków dziennie o stałych porach, w każdym posiłku powinno znajdować się źródło białka, tłuszczu oraz węglowodanów. Przy zwiększonej aktywności należy pamiętać o tym aby wartość energetyczna posiłków także była nieco wyższa. Jednak nie oznacza to, że należy jeść więcej objętościowo, wystarczy umiejętnie dodać odpowiednie składniki, aby ponieść wartość energetyczną posiłku, Pozdrawiam serdecznie

Witam Najlepiej byłoby udać się do dietetyka który na podstawie wywiadu żywieniowo-chorobowego przeanalizuje Pani błędy żywienowe.
Pozdrawiam