Jak przybrać na wadze mając 22 lata?

Witam, mam 22 lata mam problem z przybraniem na wadze, wzrost 180, waga 58kg, jem bardzo dużo, duże posiłki 5 razy dziennie, po zjedzeniu posiłku odczuwam po godzinie czasu silny głód, co zmusza mnie do kolejnego posiłku, czy ktoś mógł by mi powiedzieć co jest nie tak, dziękuję

Być może popełnia Pan jakieś nieświadome błędy przy komponowaniu posiłków (skład, wielkość posiłków, odstępy pomiędzy posiłkami). Warto, aby dietetyk ułożył Panu odpowiednią dietę. Może Pan ją u mnie otrzymać online wraz z treningiem: poradiety.pl