Przyczyna przybrania na wadze w ciągu roku

witam mam 23 lata waga 76 kg rok temu waga byla 54kg zrobilam badania na tarczyce ktore wykazaly ze nie jestem chora na tarczyce co moze byc spowodowane taka spora waga?co mam zrobic mam brzuszek jak bym byla w ciazy :( prosze o cenne rady Badanie na tarczyce mialam robione i lekarz rodzinny powiedzial iz wszystko jest wporzadku mialam robione badanie tsh

Witam Panią,

Proszę prześledzić swoją dietę, być może popełnia Pani błędy żywieniowe i stąd wzrost wagi. Najlepiej skonsultować się z dietetykiem. Jeżeli z dietą jest wszystko w porządku zalecam wykonać jeszcze badania hormonalne i na cukier.
W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk