Przybieranie na wadze a problemy ginekologiczne

Dzien dobry pisze z takim zapytaniem mam 23 lata rok temu moja waga byla 56 kg i zero brzuszka teraz waga jest 76 kg i spory brzuch wystajacy i nie wiem czym to moze byc spowodowane czy zla dieta czy np sprawy ginekoligiczne?bo tak czytam na internecie?prosze o porade.podczas miesiaczki kuje mnie w lewym boku na dole.

Witam Panią,

Proszę zrobić badania hormonalne i badania tarczycy. Jeżeli z badań wyjdzie wszystko w porządku należałoby bliżej przyjrzeć się diecie. Jeżeli byłaby Pani zainteresowana można opisac mi na maila swój przykładowy dzień - co Pani zjada, jak często, jakie ilości. Ja chętnie zerknę, przeanalizuję i wskażę ewentualne błędy.
kontakt: joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk