Nagłe przybranie na wadze i zawroty głowy po treningach

Jestem tancerką i od dziecka jestem przyzwyczajona do ciężkich treningów. Rok temu nagle przytyłam około 5kg pomimo dużego ruchu. Po krótkim i nie zbyt męczącym treningu zaczyna kręcić mi się w głowie, robić nie dobrze a serce strasznie szybko bije. Na początku z trenerem myśleliśmy, że to kondycja a teraz każe mi iść do lekarza. Chciałam zapytać się czy jest to dobry powód i do jakiego lekarza się zwrócić czy do kardiologa. Mam 18 lat

Witam,

proszę na początku zwrócić się do lekarza rodzinnego/internisty/pierwszego kontaktu a on pokieruje Panią dalej.
W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk