Chlustające wymioty u 2-mieisęcznego niemowlaka

Witam! Co mogą oznaczać chlustające wymioty u 2 miesiecznego niemowlaka? Do tej pory bylo na mleku bebiko 1 i wszystko było w porzadku. Z dnia na dzień dziecko odmowilo jedzenia, zaczelo plakac i wyprezac sie. Lekarz zalecil zmiane mleka ale to nie pomoglo. prosze o porade

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Chlustające wymioty, pojawiające się po każdym karmieniu mogą być wynikiem przerostowego zwężenia odźwiernika. Proszę nie zwlekać, tylko niezwłocznie ponownie skonsultować się ze specjalistą pediatrą.