Chondropatia 3 stopnia kłykcia bocznego

Witam Jestem po artroskopii kolana, zabieg był 8.10, chondropatia 3 stopnia kłykcia bocznego.nic nie bolało, zaczęłam ćwiczenia mięśni na chondropatię ale już po 2 dniach pojawia się ból łydki, ale tylko w pozycji pionowej, kiedy noga jest opuszczona,ból jest rwący naprawdę dość silny.kiedy leżę bólu w ogóle nie czuję. Co może być przyczyną takiego bólu łydki po chondropatii i artroskopii kolana? Zaczynam się martwić. Mam robione zastrzyki w brzuch Fragmin. proszę o odpowiedź i nie wiem czy w dalszym ciągu powinnam kontynuować zastrzyki i ćwiczenia na mięśni czy rozsądniejszym wyjściem będzie przerwanie rehabilitacji i ponowne udanie się do lekarza. Czy to możliwe, że ból łydki to jakaś pozostałość po chondropatii? Czy raczej większe prawdopodobieństwo, że powstał on na skutek czegoś innego? Proszę o odpowiedź.

Prawdopodobnie ból wynika z jakiegoś ucisku w pozycji stojącej. Proszę się zwrócić do lekarza, który wykonywał zabieg z prośbą o weryfikację Pani kolana. Fragmin nie przeszkadza w niczym.