Chore serce i zaburzenia widzenia oraz nadpotliwość

sz. Panie Doktorze mam lat 83 jestem po zwalach ,wszczepiony cardioverter ,po bezsKutecznej ablacji.skaczacym bypasie zaburzenia rytmu zmniejszyly sie ,wyladowania cariovertera ustaly.moja frakcja wyrzutowa 35%.W ostatnim czasie pojwily sie oklo poludnia napady zamroczenia szum w uszach czasami zimny pot i zaburzenia wzroku po poludniu stan sie poprawia nie odczuwam zaburzen rytmu a cisnienie jet w normie .Niewiem jaka mooze byc p;rzyczyna i jak postepowac. Bardzo prosze o porade.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Dzień dobry, opisywane dolegliwości mogą wiązać się ze spadkami rzutu serca lub z mikrozatorami i powinny być skonsultowane kardiologicznie, powtórzyć można badanie echo serca, oznaczyć parametry krzepnięcia krwi.