Choroby genetyczne a planowanie kolejnej ciąży

Witam. W tamtym wieku 17lat zaszlam w ciąże . Robilam regularne badania i USG, wszystko bylo dobrze. W 5 mies. na badaniach prenatalnych okazało sie ze dziecko nie ma rączek i ma przepukline pępkowa po amniopunkcji nie stwierdzono zadnych chorob genetycznych. Teraz planujemy ciaże i nie wiemy jak postapic. Jakie badania wykonac, aby sytuacja nie powtorzyła sie? Dodam ze przechowujemy DNA z wod płodowych.

W takim wypadku warto byłoby skonsultować się w tej sprawie w poradni genetycznej. Tam powinna Pani uzyskać odpowiednie doradztwo genetyczne.