Chroniczne zmęczenie, znużenie

Witam serdecznie :) Często jestem senna, znużona, czuje zmęczenie. Robiłam podstawowe badania morfologi i moczu, wyniki są bardzo dobre. Objawy te mam w pogodzie jesiennej, deszczowej. Wiem również, że mam słaba odporność. Czy są na to jakieś witaminy, które wzmacniają organizm ? Dodam, że mam niestrawność żołądka i ma dietę, więc też nie mogę brać niektórych leków... Pozdrawiam.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Obniżenie nastroju oraz ciągłe zmęczenie mogą być objawem depresji. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Wskazana jest wizyta u lekarza.