Ciągła ochota na seks u męża

Witam Nie wiem co zrobić, otóż mój mąż codziennie by chciał się kochać ze mną Ja nie mam takiej potrzeby ponieważ jestem w ciąży i czasami nie mam ochoty, rozmawialam o tym z moim mężem a on i tak tak samo. Z góry Dziękuję za pomoc.

Dzień dobry!

Różnice potrzeb seksualnych pojawiają się naturalnie w większości związków. Drogą wspólnej pracy nad wzajemną empatią i lepszą komunikacją wobec takich trudności i nieporozumień - jest psychoterapia małżeńska.
Zachęcam do wspólnej wizyty, razem z partnerem.

Pozdrawiam!