Ciągłe ssanie piersi przez 8-miesięcznego synka

Witam. Mam 8 miesięcznego synka, karmie piersią. Nie toleruje butelki i smoczka. W dzień je ładnie łyżeczką obiadki, kaszki...i 2-3 razy pierś. Budził się na karmienie co 2-3 godz. wraz z wyrastaniem ząbków już co godzine, często jest problem, żeby ponownie go odłożyć. Teraz śpi ze mną w łóżku, bo nie dawałam rady, pobudki co 10-40. Pierś traktuje jak smoczek. Nie umie się inaczej uspokoić. Najlepiej cały czas by ssał. Jeśli nie dostanie piersi płacze, kopie. Proszę o pomoc, jak go odzwyczaić.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje sukcesywnie zamieniać pierś na smoczek. Warto też byłoby udać się do lekarza pediatry aby