Ciągłe uczucie bycia pod wypływem alkoholu

Witam! Mam pewien problem przez który nie mam już sił do życia. Mianowicie cały czas czuję się lekko pijany. Trwa to już około rok. To uczucie nasila się kiedy jest wokół mnie więcej ludzi, oraz w miejscu gdzie jest dużo przedmiotów np w warsztacie. Przez to nie wychodzę wgl ze znajomymi ciężko jest mi także podczas pracy bo nie mogę się skupić na niczym innym jak na tym uczuciu. Robiłem już badanie krwi, byłem u laryngologa i wszystko w normie. Teraz mam skierowanie do neurologa.Co to może być?

To da się leczyć. Leki powinny poprawić Panu komfort funkcjonowania. Być może dodatkowo warto będzie spotkać się z psychoterapeutą.

Witam
Nie napisał Pan co znaczy „czuję się lekko pijany”.
Czy to są zawroty głowy? Wizyta u neurologa
jak najbardziej wskazana. Neurolog pokieruje dalszą
ścieżką diagnostyczną lub zastosuje odpowiednie leczenie.
Gdyby jednak okazało się, że ze strony neurologicznej
jest wszystko w porządku to znaczy, że opisane
przez Pana objawy mogą mieć podłoże psychologiczne.
W takim przypadku najlepszym sposobem
dotarcia do przyczyny i znalezienia właściwego
rozwiązania problemu jest konsultacja z psychoterapeutą.
Pozdrawiam serdecznie

W pierwszej kolejności sugerowałabym skontaktować się z neurologiem. Jeżeli lekarz wykluczy chorobę neurologiczną, wówczas warto byłoby podjąć pracę na drodze psychoterapeutycznej u doświadczonego psychologa, psychoterapeuty.

Serdecznie pozdrawiam!

Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA
www.nagrodzkacoaching.pl