Ciągłe zmęczenie, depresja, napady paniki i brak motywacji - jak sobie z tym poradzić?

Witam, mam 29 lat. 3 dzieci. 9 lat, 3 latka i 1.5 roczku. Od 2 lat zażywam escitalopram w związku z depresja i napada i paniki. Moim problem w tej chwili jest ciągle zmęczenie, sennosc.nie mam na nic energii, motywacji. Objawy depresyjne i paniki po lekach ustąpiły. Ale zaczynam zaniedbywac dom, siebie itd po prostu nic mi się nie chce. Zaczęłam zażywać pseudoefedryne po której wstaje i nadrabiam zaległości związane z domem oczywiście od czasu do czasu. Ale czy to pomoże? Czy to jest wyjście?

Witam, ma Pani malutkie dzieci, które z pewnością dają wiele radości. Ale trzeba też im poświęcić dużo pracy, uwagi, a jeśli nie ma Pani wsparcia w mężu /przyjaciołach, to trudno się "zebrać". Świetnie, że leki częściowo pomogły rozwiązać problem. Przydałaby się psychoterapia, proszę zapytać psychiatrę, jakie ma Pani możliwości na NFZ. Gdyby chciała Pani podjąć psychoterapię bez wychodzenia z domu, czyli online - zapraszam serdecznie.
www.facebook.com/psychoterapiawewroclawiu

Łucja Fitchman