Jak wygląda terapia bulimii?

Od kilku lat mam problem z bulimią. Uczęszczam na terapię niby do bardzo dobrego psychoterapeuty, którego moja mama mi znalazła. Zgodziłam się na terapię, ale za każdym razem ta Pani mnie się pyta o czym chciałabym porozmawiać albo czym się bym chciała zająć, ale ja na prawdę nie wiem. I tu pojawia się zawsze problem, że mi nie zależy. To skoro jak już tam chodzę to mam takie pytanie: na jakie konkretne tematy się rozmawia z takimi osobami jak ja.

Także przyjmuję pacjentów we Wrocławiu, jeśli chciałaby Pani umówić się na konsultację - zapraszam serdecznie. To, co jest czynnikiem leczącym w terapii, to dobra relacja z terapeutą, czyli taka w której czuje się Pani bezpieczna i swobodna w poruszaniu dowolnych tematów, które akurat podczas sesji przychodzą Pani do głowy: o sobie, o rodzinie, o przyjaciołach itd. O tym, co jest dla Pani trudne w jakieś relacji. O tym, co daje Pani siłę. O marzeniach itd.
Pozdrawiam serdecznie
Łucja Fitchman
www.facebook.com/psychoterapiawewroclawiu