Ciąża zagrożona a pomoc finansowa

Witam. Mama pytanie moja sytuacja wyglada tak. Jestem w 23 tygodniu ciąży i moja ciąża jest zagrożona od początku ciąży musiałam leżeć w łóżku i miałam wiele lekarstw do wykupienia. Jestem panną i nie pracowałam wcześniej legalnie wieć nie mam żadnych dochodów. Wiec czy jest jakiś ośrodek który może pomuc mi finansowo w tej ciąży?

Witam! W tej sytuacji może się Pani zwrócić o pomoc do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.