Ciężka postać łuszczycy krostkowej

Potrzebuję pomocy, mój tata od roku choruje na ciężką postać łuszczycy krostkowej. był już w 3 klinikach, podawano mu Neotigason, Metrotreksat, Cyklosporynę, stosowano naświetlenia i maści. Niestety, jak do tej pory najdłuższy okres reemisji trwał 1,5 tygodnia. Profesor z kliniki, w której ostatnio tato przebywał, powiedział, że zrobiono już wszystko, co możliwe i wracać do kliniki nie ma już w zasadzie po co. Tato strasznie cierpi, a ja nie wiem, gdzie mogę szukać pomocy. Proszę o podpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego. Po przeanalizowaniu dotychczasowego postępowania będzie można określić co robić dalej.