Co dalej po lekkim zapaleniu nerwu wzrokowego?

W styczniu przeszlam lekkie zapalenie n.wzrokowego,skierowanie do neurologa stamtad na rezonans,którego nie zrobiłam. Od 3 miesięcy mam uczucie lekko zdretwialych palcow, normalnie nimi poruszam,zginam,pisze,pracuje tylko nie wyczuwam ich tak jak w lewej rece, jestem masazystka i prawa ręka nie moge wyczuc napiecia w tkankach osoby masowanej a lewa tak, dziwne to jest lekkie musniecia wyczuwam na tym samym poziomie ale glebszych uciskow juz nie, 2 dni temu mialam rezonans glowy wszystko ok wiec?

Witam,
szanowana Pani nie ma czegoś takiego jak lekkie zapalenie nerwu wzrokowego. Zapalenie nerwu jest zawsze poważną sprawą ponieważ nerw nie odrasta i nie regeneruje się.
Poza tym sama Pani pisze, że ma Pani zdrętwiałe palce czyli ma Pani objawy neurologocze.
W połączeniu z zapaleniem nerwu wzrokowego bo niestety wygląda poważnie i powinna mieć Pani zrobioną diagnostykę neurolgiczną PEŁNĄ, oczywiście rezonans jest jej częścią.
Radziłabym nie bagatelizować objawów tylko sprawdzić skąd pochadzą.
Życzę zdrowia i powodzenia.