Co dalej po zdiagnozowaniu trombofilii wrodzonej?

Witam Jestem po porodzie ok 2.5 roku w 33 tyg ciązy cesarskie ciecie z powodu mojej niewydolności oddechowej i dziecka . 3 dni wcześniej miałam usunięty wyrostek . Trafiłam na ojom w ciężkim stanie z ostro niewydolnością oddechowa krążeniowa miałam 50% szans ze wyjdę z tego płuca białe tak mi mówiono. Nikt nie znał przyczyny teraz okazało się ze mam trombofilie wrodzona mutacja v lejden i dodatkowo MTHFR (c.677C>T:C/T heterozygota nieprawidłowa i (c.1298A>C:A/C) heterozygota nieprawidłowa .

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza hematologa i odpowiednie postępowanie terapeutyczne.