Co jest powodem bólu głowy i osłabienia po przebyciu grypy?

Witam, mam32 lata, jestem mamą. Po grypie którą bardzo ciężko przechodziłam w styczniu 2017 nie mogę wrócić do dawnej formy, a dodatkowo zaczęły pojawiać się objawy z różnych układów. Zaczęło się od bardzo przenikliwych bólów głowy z wymiotami pojawiającymi się co 3-4tygodni, splątanie, zaburzenia orientacji, przy tym bardzo duże zmęczenie, osłabienie, chudnięcie ( z wagi 64 kg teraz ważę 56), zaniki mięśniowe (nieznaczne), lekka ataksja, drętwienia, drgawki, mrowienia, czasem bywa że trudno mi schodzić po schodach, czasem ręce są mniej sprawne. Powyższe objawy są rzutowe. Poniższe towarzyszą mi falami w ciągu dnia: Przy dłuższym mówieniu zaczynam się zacinać, a zdań złożonych nie kończę bo początku zapominam. Problemy z pamięcią, zawroty głowy, zaburzenia widzenia (w badaniu wzroku z -0.5, teraz mam 1 w ciągu 2 lat), najczęściej zamazane, szczególnie przy zmęczeniu. Wogóle bardzo szybko się męczę, głównie dłuższym mówieniem. Poza tym towarzyszą mi falowo bóle mięśni, stawów, głowy, oczu. Miałam robiony rezonans całej głowy (wyszedł tylko pansinusitis), przechodziłam w kwietniu zapalenie płuc, zaostrzyła się astma, tarczyca "wariuje" tsh 2, potem 0,01, teraz 0,2. Długi niedobór wapnia, od 2014 wyniki poniżej normy lub graniczne. Fosfor w normie lub powyżej. Teraz kortyzol poniżej normy, acth dokładnie na dolnej granicy. Test na boleriozę WB - wyszedł pozytywny pasek 41 w obu klasach (IGG i IGM). Poza tym mam dyskopatię szyjną, zwyrodnienia, ale nic do operacji. Na stałę biorę obecnie , od 3 tyg - Flutixon, Lucetam1200, magnez podwójny, potas, wapń i vitD3 Prosze o pomoc w którym kierunku mam szukać, co jak sobie pomóc by móc być mamą dziękuję

zapraszam kazdy wtorek centrum Damiana warszawa ał zjednoczenia 36 alergolog Tomasz grzelewski godziny 14-19 w razie czego prosze mowic rejestracj8 ze sie zgodzilem na dodatkowe przyjecie

można też mi wcześniej wysłać skany wszystkich badań konsultacji na www.telemedi.co Tomasz grzelewski alergolog pozdrawiam