Czy energia po posiłku jest normalna?

To o ktorej jem sniadanie jest uzaleznione od tego ile mam energii. Gdy czuje sie słabo jem energetyczne platki sniadaniowe. Wiadomo ze szybko sie wchlaniaja, jednak ja odczuwam pobudzenie i przyplyw sił od razu po zjedzeniu. Dotyczy to rowniez czasami posiłkow w ciagu dnia. Chcialam zapytac czy ten natychmiastowy efekt pobudzenia i przyplywu sił po posiłku jest normalny, gdyż zapytane przeze mnie osoby tego nie zauwazaja. Rowniez wyczytałam ze jest tp jeden z objawow hipoglikemii reaktywnej.

Poposiłkowa hipoglikemia reaktywna, jest stanem, w którym stężenie glukozy we krwi spada poniżej normy, to jest poniżej 55 mg/dl w ciągu 4 godzin po spożyciu posiłku.
Charakterystyczne objawy to

osłabienie, zmęczenie,
splątanie, spowolnione myślenie,
mrowienie,
drgawki,
głód,
zawroty głowy,
omdlenia.

Myślę więc, że nie cierpi Pani na tę chorobę.
Szybkim przypływem energii bym się martwił, chyba że po kilku godzinach następuje dramatyczny spadek. Jednak jeżeli się je często a mało to podtrzymuje się ten dopływ energii przez cały dzień.
Pozdrawiam