Co jest powodem bólu podczas głębszego oddechu?

Witam od jakiegoś czasu czuje ból przy głębszych oddechach niestety dzisiaj ból się nasila gdy wezmę choć trochę mocniejszy oddech boli mnie od szyi do barku czuje jakby dretwiala mi reka kazdy wiekszy oddech sprawia ze z bol niestety krzykne mogę ruszać w każdą stronę nie sprawia mi to bolh jedynie głęboki oddech głównie w dolnej części szyi

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć