Co jest powodem bólu zęba u osoby ze zdrowymi zębami widocznymi na zdjęciu panoramicznym?

Witam mam takie pytanie mialem 4 lata temu zeba kanalowo leczonego a tym roku blombe na nim poprawialem i troche mnie na tym zebem boli i puchnie ale malo i za pare godzin przestaje robilem zdjecie panoramiczne wszystko jest ok to co nie tak jest?

Zdjęcie OPG (panoramiczne) nie nadaje się do oceny po leczeniu kanałowym. Konieczne jest wykonanie zdjęć przylegających RVG oraz tomografii komputerowej. Dopiero po takiej diagnostyce można ocenić czy jest ok.