Co jest powodem braku podcienienia podczas dotykania przez partnera?

Mam problem z chlopakiem bo jestem z nim rok i jak wgl mnie nie podnieca a jak dotyka mnie na dole to nie czuje przyjemności tylko bol nie wiem czemu tak sie dzieje mialam 2 chlopakow i tez mnie nie podnieciali wgl i bylo to samo nie wiem co mam robić biore leki na depresje. Prosze o pomoc

Zarówno depresja jak i antydepresanty mogą powodować obniżenie libido. Warto byłoby porozmawiać o tym z lekarzem, który przepisuje Pani leki, może dałoby się zmienić lek, dawkę lub metodę leczenia. Jeśli to nie pomoże, warto wybrać się do psychoterapeuty lub seksuologa. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Witam!
Leki przeciwdepresyjne mogą wywoływać skutki uboczne typu osłabienia libido, obojętność seksualną i wiele innych z tej dziedziny życia. Proszę porozmawiać z lekarzem leczącym i ustalić wspólne stanowisko - to jest bardzo ważna strefa. Lecząc depresję, jeżeli doprowadzamy do zaburzeń seksualnych, to nie mamy żadnych szans na wyleczenie depresji!!! Może popróbować leczenia innym lekiem lub samą psychoterapią.
Z poważaniem
W. Łuczkowski.