Zapytaj lekarza

7 3 6 , 2 5 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co jest powodem braku podcienienia podczas dotykania przez partnera?

Mam problem z chlopakiem bo jestem z nim rok i jak wgl mnie nie podnieca a jak dotyka mnie na dole to nie czuje przyjemności tylko bol nie wiem czemu tak sie dzieje mialam 2 chlopakow i tez mnie nie podnieciali wgl i bylo to samo nie wiem co mam robić biore leki na depresje. Prosze o pomoc
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Alkohol i seks

P { margin-bottom: 0.21cm; } Sięgając po alkohol mamy za cel nabrać pewności siebie, rozładować stres, zwiększyć atrakcyjność w oczach partnera. Czy wiesz, że alkohol negatywnie wpływa na jądra, wytwarzanie spermy i poziom testosteronu? Więcej informacji, na temat także długotrwałego spożywania alkoholu, udziela seksuolog Anna Golan.

Zarówno depresja jak i antydepresanty mogą powodować obniżenie libido. Warto byłoby porozmawiać o tym z lekarzem, który przepisuje Pani leki, może dałoby się zmienić lek, dawkę lub metodę leczenia. Jeśli to nie pomoże, warto wybrać się do psychoterapeuty lub seksuologa. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Psycholog i terapeutka Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach.
0

Witam!
Leki przeciwdepresyjne mogą wywoływać skutki uboczne typu osłabienia libido, obojętność seksualną i wiele innych z tej dziedziny życia. Proszę porozmawiać z lekarzem leczącym i ustalić wspólne stanowisko - to jest bardzo ważna strefa. Lecząc depresję, jeżeli doprowadzamy do zaburzeń seksualnych, to nie mamy żadnych szans na wyleczenie depresji!!! Może popróbować leczenia innym lekiem lub samą psychoterapią.
Z poważaniem
W. Łuczkowski.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy