Spadek formy i kondycji, obniżone libido, osłabienie oraz zmęczenie u partnera

Moj partner chodzi caly czas oslabiony, zmeczony. Widac zdecydowany spadek formy, kondycji, obnizone libido I mozliwosci seksualne. WIem , ze przyczyn moze byc million - na pewno jego tryb zycia jest chaotyczny, nieregularnie spi, je smieciowe jedzenie. Ma ogromny problem - nie da sobie pobrac krwi, wiec odpadaja podstawowe nawet badania krwi. :-( -ogromna trauma z dziecinstwa. Jak moge mu pomoc? Jakie suplementy wdrozyc chocby na poczatek. Albo inne badania (byle nie krew)?Prosze o pomoc.

Prawdziwy facet boi się pobierania krwi :). Najczęściej osłabienie libido i możliwości seksualnych wiąże się z psychiką. Należałoby zadbać o odpoczynek, zmniejszenie stresu. Ewentualnie można popróbować kupić Biosteron 25 mg i dawać 1x1 tabl. Może jednak to nie pomóc. Wtedy nie będzie innej rady tylko pójść do lekarza i na badanie krwi.