Czy ten brak libido minie?

Witam, Z tego co wiem leki przeciwlękowe/antydepresanty mają negatywny wpływ na libido. Moje pytanie jest takie czy ten brak libido minie gdy organizm przyzwyczai się do leku i wzrośnie poziom nastroju, czy brak libido może być przez cały okres farmakoterapii? Mój partner cierpi na nerwice lękową i już ma brak libido, dostał lek escitalopram actavis. Boje się jednak że po tym leku w tej kwestii wcale nie będzie lepiej tylko gorzej. Czy jest jakaś skuteczna szansa na wyleczenie nerwicy, lęków wraz z powrotem dobrego samopoczucia i libido?

Także psychoterapia, ogólna rehabilitacja, aktywność ;

.. Neurolog, okulista, chirurg plastyczny ??? Ważny pacjent, objawy, inne wyniki Trudno powiedzieć bez badania i analizy wyników, historii choroby... Wskazana pełna konsultacja neurologiczna ; Zdjęcia CD; Opisy badań do interpretacji klinicznej, po badaniu. Pozdrawiam i zapraszam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog