Zapytaj lekarza

7 3 6 , 8 7 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co jest powodem braku przyjemności podczas masturbacji?

Witam (chlopak 19lat) Miałem problem z przedwczesnym wytryskiem poszedłem do seksuologa i dał mi tabletki które juz po pierwszych działaniach działałaly ale w trakcie masturbacji nie czuje z tego żadnej przyjemności !!! Czy to także sie leczy i sa na ta dolegliwość tabletki jakies ?
MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu

Czy masturbacja może źle wpływać na potencję?

Witam,
Trudno jest mi odpowiedzieć na tak postawione pytanie, gdyż nie podał pan jaki lek panu zalecono. Jeśli zlecono lek z grupy antydepresantów, to istotnie mogą one zmniejszać intensywność doznań seksualnych.
Nie istnieje substancja czynna mająca rejestrację do leczenia braku przyjemności z seksu. W podanej sytuacji można rozważyć modyfikację farmakoterapii i/lub zastosowanie psychoterapii. Powinien pan to przedyskutować ze swoim seksuologiem.

0

Jeśli przepisane leki należą do grupy SSRI (np. paroksetyna, escitalopram, sertralina itd.), czasem faktycznie obserwuje się zmniejszenie czucia w okolicach narządów płciowych. Proszę poczekać jeszcze tydzień-dwa i jeśli nic się nie zmieni - udać się do lekarza w celu zmiany leku lub dawkowania.

https://terapiaslomka.wordpress.com/

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy