Co jest powodem mrowienia i pieczenia skóry u osoby po urazie kości krzyżowej?
Witam jesten po urazie kosci krzyzowej Mr nic nie wykazuje moje objawy to syraszne pieczenie, mrowienie palenie skory kosci krzyzowej posladkow tylnej czesci ud i krocza czy jest ktos z panstwa ktory moglby mi pomoc nie potrafie sobie z tym radzic bardzo prosze o pomoc pozdrawiam

KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Sugeruję wizytę u neurologa, który Panią zbada i zaleci odpowiednie leczenie. Pozdrawiam!