Co jest powodem nerwowego pocierania nosa i płaczu przez sen u dziecka?

Nerwowe pocieranie nosa i płacz przez sen . Dziecko od około 5 miesięcy budzi się w nocy z płaczem (ma zamknięte oczy) i nerwowo pociera nos,płacze. Nie jest to związane z ząbkowaniem,bo ząbki wyszły a objaw pozostał. Ci to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

w jakim wieku dziecko ? jakieś inne dolegliwości w ciągu dnia ? wskazana wizyta u lekarza pediatry