Co jest powodem niskiego poziomu witaminy B12?

witam od 1.5 roku mam problem z witaminą b12 jest cały czas niska 216 . podawaja mi zastrzyki ale wogole nie pomaga. mój neurolog uważa że powinnam mieć poziom b12 około 460. dlaczego mam taką niską pomimo zastrzykow.

Lek. Michał Lenard

Wzrost poziomu witaminy B12 może nastąpić nawet po 8 tygodniach. Jeżeli do tego czasu Pani wyniki nie ulegną poprawie, konieczna będzie wizyta u Pani lekarza prowadzącego, który zleci diagnostykę i postara się znaleźć przyczynę Pani zaburzeń. Pozdrawiam!