Co jest powodem otyłości u osoby z nadczynnością tarczycy?

Witam, Mam nadczynność tarczycy i tyję. Dietę mam raczej zdrową, bardzo dużo warzyw, troszkę owoców, kurczak duszony, a już na pewno zero panierki, chleb żytni na zakwasie, prawie zero słodyczy, zero alkoholu... Biegam 3 razy w tygodniu na 5 km. Skąd może brać się tycie? Zaczynam nie mieścić się w ubrania...

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne podstawowe badania z krwi w tym oznaczenie poziomu TSH proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego