Co jest powodem pojawiania się węzłów chłonnych pachwinowych u osoby z dobrymi wynikami badań?

Witam, Od pewnego czasu mam dość duży problem z węzłami chłonnymi pachowymi. 4 miesiące temu przebyłam mononukleoze ,od tamtego czasu węzły sie pojawiają i znikają. Jest to jeden węzeł ,który jest twardy i bardzo bolesny. Moje wyniki badań są w normie ,a ja czuje sie dobrze. Byłam u onkologa ,gdy węzły zniknęły. Lekarka nie zauważyła niczego niepokojącego ,usg klatki piersiowej rownież wyszło dobrze. Nigdy wcześniej nie miałam takich dolegliwości ,wiec bardzo sie niepokoje.

Witam , jestem zdezorientowany , gdyż zadaje Pani pytanie o w.chł.pachwinowe,a za chwilę pyta Pani o węzły pachowe!!! Proszę pozostawać pod opieką lekarza prowadzącego!!! z.żurawski