Co jest powodem problemów z połykaniem?

Witam pisze z dość dziwnym problemem mianowicie Nie umiem połykać! Nic, ani picia ani jedzenia... byłam w szpitalu wszystkie badania wyszły dobrze, stwierdzili zaburzenia emocjonalne psychiatra przepisała pramolan i sulpriryd teva i biore te leki od 3 dni i nie czuje praktycznie żadnej poprawy :((( męcze sie od 11 dni nic nie jem bo nie umiem! Jedzenie po prostu staje mi w gardle.. nie mam tego "aktu połykania" Proszę o pomoc :( Czy te leki mają jeszcze szanse zadziałać, czy dla mnie nie ma już ratunku...

Opisany przez Panią przypadek jest dziwny. Czy ten stan wystąpił nagle? Czy własnej śliny też nie jest Pani w stanie połykać i ją wypluwa? Jeżeli rzeczywiście jest tak, że od 11 dni nic Pani nie jadła to proszę się bezzwłocznie udać do szpitala w celu przeprowadzenia diagnostyki, dobrania leczenia, a także podłączenia do kroplówki zanim wycieńczy Pani skrajnie organizm!