Co jest powodem upławów u osoby z anoreksją?

Witam! Mam 23 lata, 157 cm wzrostu i od 15 roku życia choruję na anoreksję. Byłam już raz w szpitalu gdy miałam 15 lat. Najwyższą wagę po wyjsciu ze szpitala moja waga wahała się między 41 a 44 kg. W zeszłym roku we wrześniu schudłam bardzo bo osiągnęłam swoją najniższą wagę 34 kg. Zaczęłam terapię i w lipcu tego roku ważyłam 40 kg. W sierpniu niestety pierwszy raz zaczęły się u mnie napady obżarstwa, czym jestem przerażona. Przez to przytyłam w cztery miesiące 10 kg i ważę teraz 51 kg. Najlepiej czułam się przy wadze 43-45 kg. Wtedy odzyskałam też miesiączkę. Chciałabym schudnąć do tej wagi i zająć się w końcu utrzymywaniem wagi. Nie radzę sobie sama z tym, bo z jednej strony chcę schudnąć ale nie chcę znów wrócić do tak tragicznego stanu i nie mieć tych napadów. Nie chcę też wrócić do wagi z przed anoreksji-60kg. Proszę o pomoc! Jestem pod opieką psychiatry i terapeuty. Pozdrawiam

Dzień dobry,

powinna się Pani znaleźć także pod opieką dietetyka, który oceni Pani stan odżywienia, przeprowadzi dokładny wywiad i na tej podstawie zbilansuje dla Pani odpowiednią dietę ( jeżeli będzie taka możliwość - i będzie to dla Pani bezpieczne zapewne dietetyk rozważy redukcję masy ciała).

Pozdrawiam