Co jest powodem, że dziecko nie reaguje na swoje imię?

Witam, mój 12-miesięczny syn nie zawsze reaguje na swoje imię i zastanawiam się czy to powód do zmartwień? Gdy jest czymś zajęty (zabawa lub bajka) mogę go wołać i nic, zero reakcji. Poza tym jest dzieckiem bardzo żywym dużo się uśmiecha, lubi kiedy się wygłupiamy. Proszę o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się dio pediatry po badaniu bezie można coś więcej powiedzieć