Co mam robić z tymi atakami gniewu?

Co to może być, niekontrolowane ataki gniewu, chodząc po mieście zdarza mi się mówić samemu do siebie czego nie kontroluję, miałem kiedyś sytuacje gdzie podczas stresu można powiedzieć rozsadziło mi tył głowy i od tego czasu można powiedzieć czuję się jakbym spał tyle że mam otwarte oczy, z tej sytuacji pamiętam na pewno duży poziom zdenerwowania, rozsadzający tył głowy bliżej czubka głowy, momentami dziwny wzrok tak jakby bliżej i dalej, były spore problemy z oddychaniem to było na imprezie była też spora dawka alkoholu, parę dni po imprezie zauważyłem też że źrenice były jedna większa jedna mniejsza czego nie było wcześniej, podczas kąpieli pojawiły się też światełka przed oczamii czego też nie było wczesniej, ogólnie czuję się jakby życie staneło w miejscu nie wiem kiedy mija czas nie wiem kiedy mija życie czuję sie jakbym był totalnie odcięty, praca dużo przy komputerze jestem osoba zyjącą w dużym stresie. Momentami jakby coś mi nie leżało na tym "rozsadzonym" miejscu głowy i dwa punkty po bokach głowy. Cholesterol całkowity 6,4 mmol/l. Na echo serca tachykardia zatokowa z licznymi nadkomorowymi pobudzeniami przedwczesnymi. W którą stronę zacząć się jeszcze badać może kręgi szyjne, tomograf głowy czy bardziej psychiatra ???

Witam Pana,

zalecana konsultacja neurologiczna szczegółowe badanie RM, nie zaszkodzi konsultacja psychiatryczna.

Z wyrazami szacunku, Bożena Waluś

Proszę udać się do neurologa, zdecydowanie niepokojąca jest anizokoria, czyli różna średnica źrenic. Pozostałe objawy również mogą świadczyć o patologii układu nerwowego - TK głowy będzie właściwym badaniem.