Co mam zrobić z taką plombą?

Miałam wymieniana plombe w górnej 5. Po tej wymianie między 4 a 5 jest dość duża szpara i w momencie gryzienia, jedzenie podraznia mi dziąsło. Zostaja tam tez resztki jedzenia, co moe zdarzało sie wczesniej. Co mam z tym zrobić? Czy mogę to reklamować?

Odbudowa zęba powinna uwzględniać punkty styczne pomiędzy zębami. Jeżeli nie da się zrobić tego z kompozytu w gabinecie ze względu na duże wypełnienie, trzeba rozważyć odbudowę protetyczną w postaci nakładu. Cała praca powinna być zrobiona jeszcze raz.