Co mam zrobić z uczuciem pustki?

Miedzy mna i moim chlopakiem od dawna nie bylo dobrze, miesiac temu dowiedziałam sie ze jestem w ciazy i jest ona zagrożona oraz ze mam podejrzenie raka ktore z czasem okazalo sie prawda. Chlopak prosil mnie żebym usunela ciaze ze on nie jest gotowy ze ro jest tez nieodpowiedni czas w moim zyciu. Balam sie ze strace i dziecko i chlopaka a on mnie zapewniał ze mnie nie zostawi, ze będzie przy mnie i będzie mnie wspieral. W tamtym okresie mialam duzo stresu i problemów. Po 2 tygodniach odkad dowiedzialam sie o ciąży poronilam, trzymalam sie jeszcze tylko dlatego ze wiedziałam ze go mam. On staral sie byc przy mnie ale jednak czulam ze sie oddala. Pare dni temu mnie zostawił a ja mysle jedynie o tym jak strasznie mnie oszukal, ze gdybym mu wtedy nie powiedziala o tym wszystkim prawdopodobnie nie stracilabym tej ciąży i nie byłabym sama. Teraz jestem sama z choroba on sie nawet nie odzywa bo musi o mnie zapomniec a ja wariuje. Nie mam pojecia co mam zrobic z tym uczuciem pustki i z tym jak mnie oszukiwal.

Dzień dobry,
bardzo istotne, w sytuacji kryzysu w jakim się Pani znajduje, wydaje mi się poszukanie profesjonalnego wsparcia psychologicznego - psychoterapeuta, interwent kryzysowy, psycholog, psychoonkolog. Sprawą pierwszoplanową jest teraz leczenie. Na wszystko inne przyjdzie czas, "Pomyślę o tym jutro" jak mawiała Scarlett O’Hara.
Pozdrawiam serdecznie.